Dlaczego “gra” w relacje? Czy w relacje można grać?
Dlaczego “gra” w relacje? Czy w relacje można grać?

Dlaczego postanowiłem napisać ten wpis?

Otrzymałem ostatnio ciekawą wiadomość od jednej oburzonej osoby z pytaniem – “czy to dobry sposób na reklamę, żeby wciskać ludziom, że mogą sobie pograć w relacje?” Śpieszę z odpowiedzią – absolutnie nie! Tylko nikt nikomu czegoś takiego nie wmawia. Gra w Relacje to gra dla par, która powstała na potrzeby lepszej komunikacji w związku, poprawy relacji i spędzenia wartościowego czasu ze swoją drugą połówką. Co zatem autor – wychodzi na to, że ja – miał na myśli?

Każda z gier rządzi się swoimi prawami i zasadami. Tak samo udane relacje w związku mają swoje zasady i pewne fundamenty, które są najważniejsze. Te zasady zostały z resztą załączone do gry w formie Kart Zdrowej Relacji. Stąd pomysł na “grę” w relacje – taka oto gra słów.

Najważniejsze zasady

We wszelakich grach możemy udawać, że przestrzegamy zasad i może nam to ujść płazem. W relacjach – szczególnie tych w związku – nie możemy jednak tego robić. Udawać, że słuchamy, że zdanie drugiej osoby nas interesuje czy zmuszać się co czegoś co zwyczajnie gryzie się z naszym sumieniem. Dlatego tak ważne jest, żebyśmy poznali te zasady!

Gra w Relacje skutecznie pomaga poprawić relacje pod jednym warunkiem! Że obie osoby chcą z pełną świadomością respektować zasady z Kart Zdrowej Relacji.

Podsumowując

Gra w Relacje nie uczy nas gry na uczuciach drugiej osoby – bo chyba tak zostało to zrozumiane przez ową osobę, przez którą (a może dzięki której?) powstał ten wpis. Uczy nas zasad zdrowej relacji, pogłębia uczucie i daje możliwość wartościowego spędzenia czasu ze swoją ukochaną / ukochanym. Przy okazji dostarcza dużo rozrywki, śmiechu, wspomnień i łez. Jest to gra dla par zarówno tych, które lata młodości mają już za sobą jak i tych świeżych, które chcą się lepiej poznać.

Myślisz, że w Twoim związku nie dowiesz się niczego nowego o swojej drugiej połówce? Być może masz racje, a może chcesz to sprawdzić? Tak czy siak, Gra w Relacje przyniesie Wam wiele radości.

Założymy się?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl