FAQ

Dla kogo przeznaczona jest Gra w Relacje?

Jest to gra dla par. Nie jest ważne, jak długo trwa związek. To może być zaledwie miesiąc, a może też być kilkadziesiąt lat. Bez względu na staż osoby tworzące związek dzięki grze będą mogły dowiedzieć się czegoś nowego o samym sobie i o drugiej osobie. Ale na tym nie kończą się zalety gry. Jest ona narzędziem, dzięki któremu partnerzy mogą nauczyć się szczerej, bezpośredniej rozmowy. Nawet jeśli to potrafią, zawsze mogą doskonalić swoje umiejętności, by stworzyć lepszy i szczęśliwszy związek.
 

Jak długo trwa oczekiwanie na wysyłkę?

Po opłaceniu zamówienia gra jest wysyłana w ciągu 24h. Zatem powinna dotrzeć w ciągu 2 dni roboczych. Z reguły jednak wysyłamy dużo szybciej. Dajemy również gwarancję, że przy zamówieniach do godziny 16.00 gra zostanie wysłana tego samego dnia (nawet w soboty).
 

Czy możliwa jest wysyłka gry za granicę?

Tak, wysyłamy paczki do wybranych krajów: Niemcy, Włochy, Wielka Brytania, Francja, Holandia, Ukraina, Czechy, Hiszpania, Irlandia, Portugalia oraz USA. Jeżeli na liście nie znajduje się kraj, do którego chcesz zamówić nasze produkty to prosimy o kontakt mailowy pod adres info@grawrelacje.pl
 

W jakim czasie można zwrócić produkt?

Jeżeli produkt nie został otwarty, to może zostać zwrócony aż do 30 dni od daty odebrania.
 

Czy są obecnie dostępne jakieś rozszerzenia do gry?

Prace nad rozszerzeniem oraz nową edycją gry dla bardziej zaawansowanych par są w toku. Proces ten jest jednak bardzo czasochłonny. Same testy to kwestia kilku tygodni lub nawet miesięcy. Z pewnością najpierw ukaże się rozszerzenie do pierwszej wersji gry, a dopiero następnie nowa edycja.
 

Czy możliwa jest gra w inny sposób niż ten opisany w instrukcji?

Oczywiście, że tak. Zasady gry zostały opracowane niezwykle starannie i wieloetapowo, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby nie dostosowywać ich do indywidualnych wizji. Własnymi pomysłami na różne sposoby wykorzystania gry można dzielić się w komentarzach na naszym profilu Facebook’owym i Instagram’ie.
 

Kto stworzył grę?

Tak naprawdę gra ma wielu twórców. Powstała w wyniku konsultacji z psychologami i terapeutami, ale także uwzględniono przy jej powstawaniu opinie testujących ją par. Tygodnie testów wśród par pozwoliły na dopracowanie Gry w Relacje w każdym aspekcie.
 

Jakie są przykładowe pytania w grze?

Jaki wpływ mogą mieć nasze rodziny na nasz związek?
Co najbardziej lubisz robić, gdy masz czas tylko dla siebie?
Jaki Twoim zdaniem jest najlepszy sposób na wyrażanie uczuć?
Jak myślisz, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyśmy na siebie nie trafili?
 

Jakie są przykładowe zadania w grze?

Przytulcie się na kilka chwil.
Po skończonej grze wybierzcie się na krótki spacer.
Wyręcz partnera/-kę w czymś co miał/-a dziś zrobić.
Zaplanujcie wspólnie randkę, na którą wybierzecie się w najbliższy weekend.
 

Czy pytania dzielą się na jakieś kategorie?

Tak, pytania dzielą się na 6 kategorii: przeszłość, teraźniejszość, przyszłość, osobowość, emocje i intymność. Dodatkową kategorią jest kategoria ogólna.
PS w rozszerzeniu gry pojawi się nowa kategoria ciiii.
 

Czy gra nadaje się na prezent?

Jak najbardziej. Gra idealnie nadaje się na prezent dla osób będących w związkach. Doskonale sprawdzi się jako prezent zaręczynowy, urodzinowy czy rocznicowy.
 

Jakie inne gry są planowane?

Obecnie trwają prace nad rozszerzeniem do pierwszej edycji Gry w Relacje. Pracujemy również nad drugą edycją, która będzie przeznaczona dla związków nieco bardziej zaawansowanych. Ma się ona cechować większą intymnością. W planach mamy również zupełnie nowe gry przeznaczone dla par, które tak samo jak pierwsza edycja będą miały na celu poprawę relacji w związku.
 

Czy mogę odebrać grę osobiście?

Niestety, nie ma takiej możliwości. Sklep stacjonarny nie istnieje, zakup jest możliwy jedynie w sklepie internetowym.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl