Misja Gry w relacje

Misja

Misją, jaką ma do spełnienia Gra w Relacje, jest popularyzacja szczerej i bezpośredniej rozmowy na różne, nieraz i trudne, tematy. W świecie, w którym rządzi technologia i media społecznościowe coraz częściej zapominamy o tym, że komunikacja werbalna jest kluczem do trwałego i szczęśliwego związku. O tym, jak powstał pomysł na grę i przez jakie etapy po kolei musiała przechodzić Gra w Relacje można przeczytać tutaj.

Plany na przyszłość

Swoją przyszłość wiążemy z budowaniem relacji w związkach, dlatego każda nasza gra będzie przeznaczona dla par. Nie wyobrażamy sobie tworzyć innych gier niż takich, które będą miały na celu budowę i poprawę relacji. Chcemy je nawiązać również z Wami!

 

Zamów teraz

Już teraz trwają prace nad rozszerzeniem pierwszej wersji gry oraz nad zupełnie nową grą przeznaczoną również dla par. Każda wersja czy dodatek wymaga jednak ogromnych nakładów pracy. Każde pytanie, zadanie i reguła muszą zostać dokładnie wybrane i przeanalizowane, a następnie przetestowane i skonsultowane z naszymi ekspertami. Warto wspomnieć, że stworzenie pierwszej edycji Gry w Relacje zajęło prawie 12 miesięcy.

 

 

Zniżki i Promocje

 

Chcesz być na bieżąco z nowościami? Zostaw swój adres email!