O grze – Gry w relacje

Gra w Relacje została stworzona z myślą o poprawie relacji w związku

Składa się ona z 60 pytań, które zostały podzielone na następujące kategorie: przeszłość, przyszłość, teraźniejszość, emocje, osobowość i intymność, a także 10 pytań w kategorii ogólnej oraz 20 zadań dla jednej lub dwóch osób. Zbudowana jest tak, aby nie opierać się jedynie na zadawaniu pytań (prawdą jest stwierdzenie, że nikt nie lubi przesłuchań). Dzięki ciekawej formule, urozmaiconym zadaniom oraz kartom Ciekawskiego Partnera gra staje się ciekawa i wciągająca.

 

Zamów teraz

ZaGraj w Relacje

Gra w Relacje stwarza okazję do szczerej rozmowy, do wypowiadania najskrytszych marzeń i pragnień, a często także do werbalizowania lęków. Dzięki temu partnerzy mogą dowiedzieć się wielu nowych rzeczy o sobie nawzajem. Pomoże im to lepiej zrozumieć drugą osobę oraz spojrzeć z innej perspektywy na wiele spraw. Bez wątpienia czas spędzony na wspólnej grze okaże się niezwykle cenny i wartościowy, ponieważ Gra w Relacje stanowi niezwykłą pomoc w pielęgnowaniu związku.

Karty są wykonane z wysokiej jakości grubego papieru

Dodatkowo zostały pokryte specjalną folią chroniącą je przed porysowaniem. Dzięki estetycznemu wykonaniu i trwałości mogą stać się idealnym prezentem dla rodziców czy przyjaciół. Sprawdzą się w roli prezentu ślubnego, zaręczynowego albo urodzinowego.

Dla kogo jest przeznaczona Gra w Relacje wersja ZWIĄZEK?

Gra w Relacje edycja ZWIĄZEK jest przeznaczona dla dwóch osób będących w związku. Zaznaczyć trzeba, że staż związku nie ma żadnego znaczenia. Pielęgnowanie relacji jest tak samo ważne na każdym jego etapie.

 

Zamów teraz

Zasady gry

Główną zasadę gry stanowi naprzemienne zadawanie pytań i udzielanie na nie odpowiedzi przez drugą osobę. Aby nie przybierać sztywnej formuły przesłuchania, gra została urozmaicona zadaniami do wykonania oraz kartami Ciekawskiego Partnera. Więcej szczegółów dotyczących gry można znaleźć w instrukcji, wewnątrz pudełka.

Prezent

W pudełku znajdziecie dwie Karty Zdrowej Relacji. Nie biorą one bezpośredniego udziału w grze, jednak stanowią jej istotny element. Należy je zachować, wkładając np. do portfela. Warto przypomnieć sobie o nich podczas ewentualnej sprzeczki. Na tych kartach znajdują się wskazówki, które mają pomóc graczom w lepszym zrozumieniu siebie nawzajem.

Gra dla każdej pary

Gra w Relacje pomaga otworzyć się na drugą osobę, lepiej ją poznać i zrozumieć, a w konsekwencji – docenić. Dzięki grze można zobaczyć siebie i drugą osobę w zupełnie nowym świetle, nawet pomimo długiego stażu związku.

Czym wyróżnia się Gra w Relacje?

– Dopracowaniem merytorycznym, będącym wynikiem współpracy par i psychologów
– Wysokiej jakości kartami pokrytymi ochronną folią
– Umożliwia stworzenie bezpiecznej przestrzeni do rozmowy
– Ciekawą formą (nie polega jedynie na zadawaniu pytań i odpowiadaniu na nie)
– Pozytywnym wpływem na budowanie i pogłębianie relacji

Co zyskasz Gra(jąc) w Relacje?

– Nauczysz się mówić o swoich emocjach
– Nauczysz się słuchać drugiej osoby i zrozumiesz ją lepiej
– Spędzisz miły i wartościowy czas ze swoją drugą połówką
– Docenisz drugą osobę i przypomnisz sobie co dla Ciebie znaczy
– Poflirtujesz w niekonwencjonalny sposób
– Zobaczysz siebie i Wasz związek w nowym świetle
– Poruszysz w bezpieczny sposób różnorodne tematy

 

Zamów teraz

”Gra w Relacje”, czyli jak odkryć swój związek na nowo?

Rutyna to najpewniej jedno z najtrafniejszych określeń w kontekście par z dłuższym stażem związku. Nawet jeśli oboje partnerów stara się dbać o relacje małymi gestami, jak chociażby wyznaniami miłości, drobnymi prezentami, kwiatami czy wyjściami na randki co pewien czas, codzienność i tak może stać się przytłaczająca. Stres, zmęczenie, praca, dbanie o dom i dzieci to obowiązki, przez które większość z nas zapomina o tym, że warto partnera poznawać całe życie. Wzajemne odkrywanie siebie nie kończy się na etapie zaręczyn czy ślubu. Propozycją na wspólne spędzenie czasu i szczerą rozmowę w formie rozrywki jest „Gra w Relacje”. To gra karciana dla dorosłych, dzięki której partnerzy mogą zbliżyć się do siebie, a także odkryć na nowo uczucie i emocje, które połączyły ich na początku znajomości.

Dlaczego warto skusić się na spędzenie czasu na grze towarzyskiej?

Jak już wspomnieliśmy, codzienna szczera rozmowa jest bardzo ważna. Jednak wielu z nas nie może sobie na nią pozwolić. Dlatego też w trosce o uczucia do drugiej osoby, każda para powinna wygospodarować czas tylko dla siebie i dla pielęgnowania związku. Forma „Gry w Relacje” została skonstruowana w taki sposób, by można było porozmawiać o wszystkich ważnych sprawach. Właśnie dzięki niej partnerzy mogą poznać swoje marzenia, lęki i obawy, co sprawi, że odkrywają się na nowo.

Oferowana gra karciana dla pary z pewnością pozwoli na nowo odkryć rzeczy najistotniejsze – zarówno te indywidualne dla każdej osoby, jak i wspólne dążenia czy marzenia. Poprzez ten rodzaj spędzania czasu we dwoje, partnerzy mają okazję porozmawiać o uczuciach. Z pewnością nie wszyscy z łatwością powiedzą to, co czują. Dodatkowo jest to znakomity trening, a jednocześnie sprawdzenie, czy osoby potrafią słuchać się nawzajem i wykazywać zrozumienie dla drugiej połowy. Poprzez tę formę randki można poruszyć wiele tematów, bez obaw, że zostaniemy niezrozumiani czy zignorowani. ”Gra w Relacje” jest grą karcianą dla par, która daje też szansę na flirt. Może to być bardzo ekscytujące, biorąc pod uwagę jej formę.

Poznaj szczegóły „Gry w Relacje”

Zastanawiasz się, na czym polega „Gra w Relacje”? Jest to zbiór 60 pytań, które zostały podzielone na kategorie tematyczne. Jedną z kategorii jest przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Nie brak jest też pytań o uczucia i intymność. Obok pytań są jeszcze zadania dla drugiej osoby lub dla obojga partnerów. W ten sposób całość jest zróżnicowana, a co za tym idzie, bardzo ekscytująca i ciekawa. Warto też zwrócić uwagę na techniczny aspekt wykonania kart – są niezwykle profesjonalnie i solidne. Nabywając je, masz gwarancję, iż nie zniszczą się po dłuższym czasie użytkowania. Mogą okazać się też świetnym pomysłem na prezent dla drugiej połówki. Będzie to tym samym impuls i zaproszenie do szczerej rozmowy i spędzanie ze sobą czasu. Gra polega na przemiennym zadawaniu sobie pytań i odpowiadaniu na nie. Dla urozmaicenia, oprócz pytań są także zadania i tzw. karty Ciekawskiego Partnera. To, czym są, można przeczytać w instrukcji dołączonej do zestawu.

U kogo sprawdzi się ta gra dla dorosłych?

Stworzona przez nas gra towarzyska będzie znakomitym wyborem dla par, które są w związku już dłuższy czas i chcą się poznać na nowo. Wiemy, że dbanie o związek i siebie nawzajem jest bardzo ważne na każdym etapie relacji, więc nie ma znaczenia czy para jest w uregulowanym związku, czy też wolnym. Zależy nam na tym, by jak największa liczba par zdawała sobie sprawę, jak ważne jest pielęgnowanie związku, szczera rozmowa i szacunek dla poglądów partnera. Dzięki „Grze w Relacje” partnerzy mogą spędzić czas ze sobą, docenić drugą osobę i jeszcze lepiej ją poznać.

Ciekawa forma rozmowy o istotnych sprawach – wszystko znajdziesz w „Grze w Relacje”

Jak wiemy, każdy sposób na pielęgnowanie uczucia jest dobry. My proponujemy szczerą rozmową w formie pytań i odpowiedzi, jak również zadań do wykonania. Do gry planszowej dla dorosłych można oczywiście wracać co pewien czas. Sprawi to, że jeszcze bardziej zbliżymy się do drugiej osoby, okazując tym samym, że związek jest dla nas bardzo ważny. ”Gra w Relacje” to prosty i przystępny sposób na pielęgnowanie i dbanie o uczucie, które przed laty połączyło nas z partnerem.

 

 

Zniżki i Promocje

 

Chcesz być na bieżąco z nowościami? Zostaw swój adres email!