O grze – Gry w relacje

Gra w Relacje została stworzona z myślą o poprawie relacji w związku

Składa się ona z 60 pytań, które zostały podzielone na następujące kategorie: przeszłość, przyszłość, teraźniejszość, emocje, osobowość i intymność, a także 10 pytań w kategorii ogólnej oraz 20 zadań dla jednej lub dwóch osób. Zbudowana jest tak, aby nie opierać się jedynie na zadawaniu pytań (prawdą jest stwierdzenie, że nikt nie lubi przesłuchań). Dzięki ciekawej formule, urozmaiconym zadaniom oraz kartom Ciekawskiego Partnera gra staje się ciekawa i wciągająca.

 

Zamów teraz

ZaGraj w Relacje

Gra w Relacje stwarza okazję do szczerej rozmowy, do wypowiadania najskrytszych marzeń i pragnień, a często także do werbalizowania lęków. Dzięki temu partnerzy mogą dowiedzieć się wielu nowych rzeczy o sobie nawzajem. Pomoże im to lepiej zrozumieć drugą osobę oraz spojrzeć z innej perspektywy na wiele spraw. Bez wątpienia czas spędzony na wspólnej grze okaże się niezwykle cenny i wartościowy, ponieważ Gra w Relacje stanowi niezwykłą pomoc w pielęgnowaniu związku.

Karty są wykonane z wysokiej jakości grubego papieru

Dodatkowo zostały pokryte specjalną folią chroniącą je przed porysowaniem. Dzięki estetycznemu wykonaniu i trwałości mogą stać się idealnym prezentem dla rodziców czy przyjaciół. Sprawdzą się w roli prezentu ślubnego, zaręczynowego albo urodzinowego.

Dla kogo jest przeznaczona Gra w Relacje wersja ZWIĄZEK?

Gra w Relacje edycja ZWIĄZEK jest przeznaczona dla dwóch osób będących w związku. Zaznaczyć trzeba, że staż związku nie ma żadnego znaczenia. Pielęgnowanie relacji jest tak samo ważne na każdym jego etapie.

 

Zamów teraz

Zasady gry

Główną zasadę gry stanowi naprzemienne zadawanie pytań i udzielanie na nie odpowiedzi przez drugą osobę. Aby nie przybierać sztywnej formuły przesłuchania, gra została urozmaicona zadaniami do wykonania oraz kartami Ciekawskiego Partnera. Więcej szczegółów dotyczących gry można znaleźć w instrukcji, wewnątrz pudełka.

Prezent

W pudełku znajdziecie dwie Karty Zdrowej Relacji. Nie biorą one bezpośredniego udziału w grze, jednak stanowią jej istotny element. Należy je zachować, wkładając np. do portfela. Warto przypomnieć sobie o nich podczas ewentualnej sprzeczki. Na tych kartach znajdują się wskazówki, które mają pomóc graczom w lepszym zrozumieniu siebie nawzajem.

Gra dla każdej pary

Gra w Relacje pomaga otworzyć się na drugą osobę, lepiej ją poznać i zrozumieć, a w konsekwencji – docenić. Dzięki grze można zobaczyć siebie i drugą osobę w zupełnie nowym świetle, nawet pomimo długiego stażu związku.

Czym wyróżnia się Gra w Relacje?

– Dopracowaniem merytorycznym, będącym wynikiem współpracy par i psychologów
– Wysokiej jakości kartami pokrytymi ochronną folią
– Umożliwia stworzenie bezpiecznej przestrzeni do rozmowy
– Ciekawą formą (nie polega jedynie na zadawaniu pytań i odpowiadaniu na nie)
– Pozytywnym wpływem na budowanie i pogłębianie relacji

Co zyskasz Gra(jąc) w Relacje?

– Nauczysz się mówić o swoich emocjach
– Nauczysz się słuchać drugiej osoby i zrozumiesz ją lepiej
– Spędzisz miły i wartościowy czas ze swoją drugą połówką
– Docenisz drugą osobę i przypomnisz sobie co dla Ciebie znaczy
– Poflirtujesz w niekonwencjonalny sposób
– Zobaczysz siebie i Wasz związek w nowym świetle
– Poruszysz w bezpieczny sposób różnorodne tematy

 

Zamów teraz

 

 

Zniżki i Promocje

 

Chcesz być na bieżąco z nowościami? Zostaw swój adres email!