O mnie
Kuba Gadżała

Nazywam się Kuba Gadżała i jestem zwykłym facetem, który kiedyś gubił się w świecie relacji - nie tylko tych intymnych. Pewnego dnia postanowiłem z tym skończyć. Studia psychologiczne nauczyły mnie, że utrzymywanie dobrych relacji to sztuka. Wszystkie romantyczne filmy kończą się wtedy kiedy dwoje zakochanych w sobie ludzi (najczęściej od pierwszego wejrzenia) postanawia być ze sobą, po czym następuje "i żyli długo i szczęśliwie". A co potem? To właśnie ten fragment relacji związkowych interesuje mnie najbardziej. Co zrobić żeby utrzymać ten żar przez dłuższy czas? Jak się porozumiewać? Jak dbać o związek? Na te i inne pytania codziennie odpowiadam. 

Uważam, że szczególnie ważne są dwie rzeczy, aby związek utrzymywał tą samą intensywność co na początku. Owymi rzeczami jest szczera rozmowa - na istotne tematy, oraz dbanie o to, aby skutecznie i konsekwentnie przełamywać rutynę codzienności. Wszystko co tworzę robię mając na uwadze właśnie te dwie rzeczy.

Prywatnie kocham podróżować i poznawać świat, ludzi, zwyczaje. Każdego roku odwiedzam przynajmniej kilka nowych krajów. Uważam, że przez poznawanie innych kultur uczymy się wiele o swojej własnej. Moim życiowym celem podróżniczym jest zwiedzić wszystkie kraje na świecie. 

Jeżeli masz jakieś pytania to napisz do mnie:
kuba@grawrelacje.pl
https://www.instagram.com/grawrelacje.pl/
https://www.facebook.com/grawrelacjepl/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl